A1.102

podlaží dispozice obytná plocha B / L / T transakce cena s DPH číslo jednotky
1. Nebytový prostor 220.6 m2 - pronájem rezervace A1.102

kk – kuchyňský kout | B – balkón | L – lodžie | T – terasa

místnost dispozice plocha
01 komerční prostor 188.7 m2
02 WC 4.7 m2
03 kuchyně 10.1 m2
04 sklad 12.2 m2
x příčky, sloupy a šachty 4.9 m2
  celková plocha 220.6 m2
A1.102

vše co očekáváte...

Dispozice bytu je navržena pro Vaše maximální pohodlí a uživatelský komfort. Stylové a účelné uspořádání bytu je hlavním specifikem celého projektu a výrazně se odlišuje od ostatních rezidenčních projektů. Jednotlivé místnosti jsou ideálně rozložené do privátních a společenských zón, nechybí dostatek úložného prostoru, jsou velkorysé v mnoha ohledech. Elegantní vzhled a nápadité provedení přináší vše, co očekáváte od exkluzivního bydlení, je zárukou originality.

Ke každému bytu je možné zakoupit garážové stání a sklep, které jsou umístněny v 1. podzemním podlaží domu. Jednotková cena garážového stání je 500.000 Kč s DPH (při nákupu bytové či nebytové jednotky), resp. 600.000 Kč s DPH v případě samostatného prodeje.  Jednotková cena skladu je 40.000 Kč s DPH/m2 .

postup při koupi bytu

Rezervační poplatek je splatný do 5-ti dnů ode dne podpisu Smlouvy o rezervaci ve výši 200.000 Kč včetně DPH.

První splátka ve výši 10% kupní ceny (mínus rezervační poplatek) včetně DPH, je splatná do 5-ti dnů ode dne podpisu Smlouvy o uzavření budoucí smlouvy o převodu jednotky.

Doplatek kupní ceny vybrané nemovitosti včetně DPH je splatný před podpisem Smlouvy o převodu jednotky.

Po podpisu budoucí kupní smlouvy je možné řešit klientské změny. Kontaktujte svého prodejce a informujte se, zda daný projekt ještě umožňuje realizaci klientské změny. Pokud ano, sjednáme Vám schůzku se specialistou klientských změn. Více informací ZDE.

Uvažujete-li o financování vybrané nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru, můžete pro orientační výpočet využít hypoteční kalkulátor. Pro tento projekt připravil HYPOASISTENT speciální benefity — odhad bytu zdarma, slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování. Hypoteční specialista vám ochotně poradí a připraví kalkulaci hypotečního úvěru v jakékoliv bance. Více informací na www.hypoasistent.cz. Nabídku hypotečního financování od této společnosti naleznete ZDE.

Investor si vyhrazuje právo změny.Pokud byste rádi využili naše služby z oblasti právního nebo finačního poradenství či měli zájem o zprostředkování prodeje bytu, vily, či pozemku, prosím, neváhejte kontaktovat náš prodejní tým. Více informací na www.satpo.cz.

VÁŠ DOMOV. VAŠE TEMPO. VÁŠ ŽIVOT.