předchozí další

Účelně navržené byty s dispozičním uspořádáním 1+kk, 2+kk a 3+kk s balkónem, terasou či předzahrádkou se záhonkovou úpravou jsou umístněné tak, aby byly dostatečně osluněné, poskytovaly krásný výhled a zároveň zachovaly a plně respektovaly soukromí každého rezidenta. Bohaté vybavení a společenské zázemí určené výhradně pro rezidenty ubytuje váš jedinečný životní styl. Kromě níže uvedených zařízení dále rezidence nabízí i veřejnou restauraci a komerční prostory určené pro péči o zdraví a krásu.

o rezidenci

o rezidenci

Architektura Vitality Rezidence je inspirována nejnovějšími trendy rezidenčního bydlení s využitím nejmodernější technologie, splňuje požadavky bydlení pro náročné klienty. Velkou předností je profesionálně zařízený interiér společných prostor, promyšlené dispoziční uspořádání bytových jednotek a především dlouhý seznam činností a poskytovaných služeb. Flexibilní interiérový design v sobě snoubí příjemné a nadčasové bydlení, maximální soukromí a bezpečí v klidném prostředí přímo u parku Sacre Coeur a zahrady Kinských v centru Prahy a poskytuje nádherné výhledy.

zázemí

zázemí

Výhradně rezidentům je k dispozici recepce, klubový lounge s krbem, společná party zóna s kuchyní, fitness a pohybové centrum, ordinace s poradnou a venkovní relaxační zóna. V rámci rezidence mají obyvatelé možnost vychutnat si celou řadu nabízených volnočasových a společenských aktivit včetně cvičení a fitness programů. Samozřejmostí jsou domácí služby od úklidu až po péči o zahradu či domácího mazlíčka. Při návrhu Vitality Rezidence se nezapomnělo ani na místo pro restauraci a komerční prostory vhodné pro obchodní činnost či péči o zdraví a krásu. Vše je navrženo k obohacení a udržení aktivního a zdravého životního stylu.

Nadstandardní poskytované služby jsou na denním pořádku, takže se můžete těšit z výjimečného a nezávislého života vytříbené komunity. Můžete si vybrat, žít naplno nebo v poklidu, zkrátka tak, jak se vám líbí. Vášeň pro zahrádku, posezení na terase s rodinou a přáteli, narozeninové oslavy, společné sledování sportovních zápasů, turnaj ve stolním fotbale nebo relaxace v parku, to vše je vítáno v Rezidenci VITALITY.

služby a péče

služby a péče

Vitality Rezidence nabízí zcela nový standard bydlení reflektující veškeré potřeby a přání rezidentů. Kromě základních rezidenčních služeb, kam patří recepce, základní domácí péče a volnočasové aktivity, nabízí rezidence i širokou nabídku volitelných doplňkových služeb s cílem ulehčit v rámci běžných denních povinností a užívat si všeho, co máte rádi. Ať už jde o pomoc s přípravou soukromé akce pro přátele nebo asistenci na úřadech.

A když se zrovna necítíte zdravotně nejlépe, jste po úrazu, nemoci a nechcete zůstat v nemocnic déle, než je bezpodmínečně nutné, Vitality Rezidence nabízí prostřednictvím kvalifikovaných smluvních partnerů i 24/7 domácí zdravotní péči. Plně intergrovaný zdravotní program klade důraz na pomoc rezidentům, integruje proaktivní i reaktivní služby, které zlepšují zdraví a psychickou kondici díky komplexní rehabilitaci, cvičení a vzdělávacím programům. Vitality Rezidence je tu pro vás a poskytne vám všechny služby, které k vašemu aktivnímu životu potřebujete.

standard & kvalita

standard & kvalita

Vytříbený design a kvalita jsou naším závazkem a dbáme na kvalitní interiérové komponenty.  

Celkové fInální dokončení bytů je prémiového charakteru, např. standardy koupelen jsou vybaveny světoznámými značkami jako jsou Villeroy & Boch a Porcelaingres, společnost SIKO je hlavním dodavatelem, www.siko.cz .Velkoformátová dřevěná okna zajistí dostatečný sluneční svit a z vybraných bytů poskytují nádherné výhledy do parku Sacre Coeur.  V rámci návrhu jsme mysleli i na prosklené balkony s dřevěnými rošty, terasy či předzahrádky se záhonkovou úpravou.

Standardem dispozičního řešení bytů je dělení na privátní a obytnou zónu, stejně jako dostatek úložných prostor a v případě potřeby možnost snadné úpravy na bydlení bez bariér. Ve vybraných bytech jsou ensuite koupelny. Nechybí individuálně nastavitelné celoplošné podlahové vytápění, přístup k vysokorychlostnímu internetu, kabelová televize, asistenční tlačítka a možná instalace čidla pohybu. Všechny byty v posledních podlažích jsou vybaveny klimatizační jednotkou. K dispozici je sklep ke každému bytu a parkování v podzemních garážích.

naše poslání

Posláním Vitality Rezidence je vytvořit příjemné a komfortní bydlení v centru velkoměsta pro nadstandardní, dlouhý a bohatý život aktivních lidí. Bydlení, které splní veškerá očekávání měnící se v čase dle individuálních potřeb a přání.

Naše hlavní zásady:

  • respektujeme soukromí a individualitu
  • vážíme si nezávislosti a samostatnosti jednotlivců, významu rodiny a přátel
  • klademe důraz na pohodlí a bezpečí domova
  • poskytujeme interiérová řešení, která respektují současné potřeby a trendy s flexibilním uspořádáním do budoucna
  • díky prověřeným partnerům věnujeme péči a každodenní energii na poskytování vynikajících a profesionálních služeb
  • dbáme na kvalitní a tvůrčí nabídku programů ve prospěch fyzické, psychické a emocionální pohody
  • snažíme se zajistit správu, údržbu bydlení a doplňkové služby v té nejlepší kvalitě za bezkonkurenční hodnotu
  • vážíme si podnětů a návrhů ze strany klientů pro zlepšování našich služeb a vyšší spokojenost v bydlení
VÁŠ DOMOV. VAŠE TEMPO. VÁŠ ŽIVOT.