předchozí další

Aktivní životní styl prospívá mysli, tělu i duchu a přispívá k vyšší kvalitě života. Vitality Rezidence je inspirována nejnovějšími trendy z oblasti péče a pohodlí, ztělesňuje všechny detaily hřejivého domova. 

služby recepce

služby recepce

Všem rezidentům jsou poskytovány nadstandardní služby recepce v režimu 24/7, která se postará nejen o veškeré aktivity související s chodem domu a jeho bezpečím, ale také dohlédne na zajištění všech objednaných služeb rezidentů. Proškolený personál se znalostí několika jazyků bude monitorovat asistenční systémy a v případě alarmu, poskytne první pomoc a služby základní zdravotní asistence, zajistí potřebnou kvalifikovanou péči.

Běžné služby zahrnují ohlášení a evidence návštěv, přebírání pošty, tiskovin a asistenci při objednání dopravy. Recepce také dohlédne na běžnou správu a údržbu objektu včetně pravidelných úklidů společných prostor a péče o zeleň v blízkém okolí rezidence. Bezpečnost a pohodlí rezidentů stejně jako dohled proti neoprávněnému vniknutí do prostor zajistí fyzická ostraha objektu, recepce dohlédne na kamerový systém u vstupu a v prostorách garáže včetně monitoringu bezpečnostní čidel a alarmů.

pohodlí domova

pohodlí domova

Jak příjemné je mít doma uklizeno, mít vyžehlené prádlo a z dovolené či z pravidelné procházky se vracet do vyvětraného bytu? Jste bezradní s výměnou žárovky nebo jen prostě nemáte čas? Pak péče o váš domov je připravena k vašim službám.

Bydlení ve Vitality Rezidenci si můžete vychutnávat v klidu a bez zbytečných starostí. Dle přání vám odborný personál zajistí malý či velký úklid, praní, žehlení, nákupy či drobné údržbářské práce, postará se i v případě nepřítomnosti o vašeho domácího mazlíčka. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky poskytovaných služeb ve Vitality Rezidenci.

podpora a asistence

podpora a asistence

Pro plnohodnotný a aktivní život nabízí odborný personál celkovou péči o vaše osobní pohodlí a zdraví, co udrží váš životní komfort, ať už jde o pomoc s přípravou soukromé akce pro přátele nebo asistenci na úřadech. A když se zrovna necítíte zdravotně nejlépe, jste po úrazu, nemoci a nechcete zůstat v nemocnici déle, než je bezpodmínečně nutné, Vitality Rezidence vám nabízí prostřednictvím kvalifikovaných smluvních partnerů i 24/7 domácí zdravotní péči. Plně integrovaný zdravotní program klade důraz na pomoc rezidentům, integruje proaktivní i reaktivní služby, které zlepšují zdraví a psychickou kondici díky komplexní rehabilitaci, cvičení a vzdělávacím programům. Při volbě nového domova v Rezidenci Vitality budete připraveni na jakoukoli situaci a už se nikdy nemusíte stěhovat. 

volnočasové aktivity

volnočasové aktivity

Vitality Rezidence má velký respekt k individualitě každého jednotlivce a její filosofií je plnohodnotný životní styl, který je určován budováním osobních a trvalých vztahů s ostatními obyvateli i rodinnými příslušníky.

K výběru nabízí Vitality Rezidence širokou škálu volnočasových aktivit, mezi které patří fitness aktivity. Pohybové centrum bude vybaveno sportovními prvky, televizí a dostatečným prostorem pro hodiny jógy či pilates. Dále pak bude probíhat společenský a vzdělávací program věnovaný různým formám gastronomie a dále pak různé druhy kurzů, seminářů a přednášek či návštěva kulturních akcí. Ať už půjde o historii, film, zábavu či třeba zahradnictví, které umožní rezidentům nové botanické triky na čerstvém vzduchu v harmonii s přírodou. Programová nabídka obohatí rezidenční bydlení, vytvoří příležitosti k přátelství a přinese radosti ze společenských aktivit. Můžete se přidat, nemusíte, žijte vlastním tempem.

VÁŠ DOMOV. VAŠE TEMPO. VÁŠ ŽIVOT.